Meie koostööpartnerid

Premium kasutajad

Skano Furniture

SKANO FURNITURE on Eestis, Lätis ja Leedus tegutsev kauplustekett, mille klassikalises - ja skandinaavia stiilis tootevalikusse kuuluvad lisaks täispuitmööblile ka Eesti ning Portugali tuntud pehme mööbli brändid ning elegantsed valgustid. SKANO kauplustes pakutav täispuitmööbel on EESTIS TOODETUD ! Kauplused: TALLINNAS: Järve keskuses ja Pärnu mnt 158/1 TARTUS: Sisustus E Kaubamajas PÄRNUS: Suur-Jõe 48

6

galeriid

56

pildid

18

tooted

0

Virtuaalne showroom
Furgner

Kauplus on avatud: E-R 11:00 - 19:00 L 11:00 - 16:00 Furgner on kodusisustuskaupade e-pood, mille valikust leiab ennekõike põhjamaist disaini. Meie eesmärk on teha ilusat mööblit ja disaintooteid kättesaadavaks igaühele. Ostes Furgner e-poest võite kindel olla, et saate oma tellimuse otse tootjalt, parimas konditsioonis ja hinnaga. Personaalne suhe tootjatega tähendab, et võimalikud on ka teie erisoovid mõne toote kohandamiseks teie vajduste järgi. Furgneris väärtustame puhaste joontega kvaliteetset põhjamaist disaini, ergonoomilist tootmist jas mõistlikku hinda. Me väärtustame lihtsuse võlu, funktsionaalsust ja koostööd. Nendest põhimõtetest lähtudes soovime tuua kvaliteetset ja ilusat põhjamaist disainmööblit iga suuruse ja eelarvega koju.

7

galeriid

163

pildid

126

tooted

0

Virtuaalne showroom
Mööblimasin

Köögimööbli valmistamine on meie kirg. Tänu motiveeritud meeskonnale on meie poolt toodetud ja paigaldatud mööbel kõrge kvaliteediga. Meie lubadus on, et ka aastate pärast tunned oma köögis hommikukohvi juues rahulolu, et tegid õige otsuse köögimööbli tootja valikul. Armastus käib köögi kaudu!

6

galeriid

62

pildid

1

tooted

0

Virtuaalne showroom
MWL Construct

MWL Construct - USALDUS. MUGAVUS. TÄPSUS. KIIRUS. MEIE EESMÄRK ON PAKKUDA TEILE PARIMAT. NII KOJU, TÖÖLE KUI KA AEDA

5

galeriid

98

pildid

74

tooted

0

Virtuaalne showroom
SCAVOLINI STORE TALLINN

Scavolini on Itaalia disainmööbli tootja kelle valikus on köögi, ,elutoa ja vannitoamööbel. Eesti turul on Scavolini disainköögid olnud juba alates aastast 1997. Alates 2014. aasta maikuust on SCAVOLINI STORE TALLINN end sisseseadnud Kalamaja südamesse ning jaanuaris 2018 avasime uhiuue esindussalongi Tööstuse 47b-2, Tallinn. Scavolini modernseid ja klassikalisi kööke loovad nimekad disainerid, kelle jõulised ideed annavad igale mudelile isikupärase ja selge iseloomu. Lisaks köökidele pakub Scavolini ka elutoamööblit, millega siduda avatud köögid üheks tervikuks elutoaga või siis vastupidi! Ja üheks uueks suunaks on vannitoad, mille terviklahendused pakuvad valikuid nii modernse, kui ka klassikalise stiili austajale. Salongis saab tutvuda mitmete näidistega ning ühtlasi ka detailsemat infot mudelite ja viimistluste kohta. Samuti aitame Teil valida vajalikku köögitehnikat. Teeme koostööd tuntud kodumasinate ja sanitaartehnika maaletoojatega. Pakume koostööd ka disaineritelele erinevate projektköökide lahendusel.

41

galeriid

365

pildid

75

tooted

0

Virtuaalne showroom
Artskill

Itaalia disainmööbel kogu kodu sisustamiseks! ARTSKILL´i valikust leiab funktsionaalset mööblit nii oma kodu kujundaja, kui ka disainer. Pakume ka projektköökide lahendusi ning spetsiaalselt ühiskondlike ruumide ja õueala sisustamiseks mõeldud mööblit. Asume Tööstuse 47b, Tallinn Oleme avatud E-R 11:00-17:00 E-mail: artskill@artskill.ee Tel: +372 558 1978 Meie peamised brändid on: SCAVOLINI- Itaalia disainmööbel. Valikus on klassikalised ja modernsed köögi-, elutoa- ja vannitoamööbli terviklahendused mis valmistatakse vastavalt kliendi mõõtude järgi. Oleme SCAVOLINI ainus ametlik esindaja Eestis ning avatud on Scavolini Store Tallinn esindusalong. CACCARO-Itaalia garderoobimööbel. Unikaalsed garderoobid valmistatakse kliendi mõõdu järgi. Valikus on suur materjalivalik ning erinevad ukseavanemise süsteemid. CALLIGARIS- Itaalia disainmööbel. Tootevalikus on toolid, lauad, valgustid, vaibad, elutoa ja magamistoamööbel, pehmemööbel ning aksessuaarid. CONNUBIA- Itaalia mööbel taskukohase hinnaga. Tootevalikkuse kuuluvad peamiselt praktilised ja lihtsa mehhanismiga pikendatavad söögilauad, mugavad toolid ja baaritoolid. NEMO LIGHTING- Itaalia disainvalgustid. WALL & DECO –Itaalia disaintapeet mis valmistatakse vastavalt kliendi seinamõõdu järgi ning eritöötlused võimaldavad tapeeti paigaldada nii dušinurka, kui ka välisseintele ja fassaadidele. PORTAPIVOT- Belgia ettevõte. Valikus on originaalsed uksemehhanismid- pöördustele 360°, klaasustele, XL ruumijagajatele ning lükandustele. Ukseprofiilid valmistatakse kliendi mõõdu järgi ning viimistlusmaterjal nagu klaas või puit tellitakse kodumaise tootja käest!

18

galeriid

309

pildid

119

tooted

0

Virtuaalne showroom
Kaunid kodud - City24

64

galeriid

910

pildid

179

tooted

0

Virtuaalne showroom
Alandeko

Ümbritseval keskkonnal ON tähtsus– meie oleme valinud oma tegevussuunaks muuta ilusamaks keskkond, milles viibime, ja pakkuda klientidele paremaid asju kaunimaks eluks! See on töö, mis pakub rahulolu! ALANDEKO on 1991. aastal Lätis asutatud ettevõte, mis alustas oma tegevust ribikardinate tootmisega. Praegu on kardinate õmblemine, ribikardinate ja mööbli tootmine, samuti sisekujunduse disainasjade kaupluste kett Riias ja Leedus muutunud ALANDEKO ühe peatuse agentuuriks, kus kliendid võivad ühes kohas lahendada kõik kodu isekujunduse ja akende vormistamisega seotud küsimused. Miski ei seisa paigal – Kõik muutub. Kõik on liikumises. Meie oleme liikumises.

15

galeriid

147

pildid

115

tooted

1

Virtuaalne showroom
Hektor Light

1994 aastal loodud Hektor Light on alati püüdnud koos teiega elu valgemaks ja paremaks muuta. Hektor-Light tuntakse kui hea ja kvaliteetse disain- ja tehniliste valgustite maaletoojat. Õige ja hea valguslahendus Teie kodus, õues, büroos, restoranis, hotellis, teatris, koolis, kontsertsaalis, pangas või mõnes muus ühiskondlikus interjööris tagab teile positiivsema emotsiooni, hea tuju ning töövõime, mis omakorda hoiab teid tervena ja väärtuslikuna. Lisaks on võimalik tellida elektriprojekti või valgusarvutust ja leida Hektor-Lighti vahendusel just teile sobilik sisearhitekt.

15

galeriid

1128

pildid

547

tooted

1

Virtuaalne showroom

Standard kasutajad

Teised